При виборі сучасних пристроїв автономного живлення не варто недооцінювати роль сучасних технологій у зручності їх використання. Наприклад, при аварійному вимкненні електрики, у разі звичних пристроїв, необхідно йти включати генератор за допомогою кікстартера, регулювати дросельну заслінку двигуна, подачу повітря, підсмоктування палива і т.д., що є нетривіальним завданням для середнього обивателя. А можна просто дістати телефон, відкрити програму та запустити електростанцію віддалено однією кнопкою. Однозначно видно різницю у смарт-підході застосування систем аварійного електропостачання та фірма Ecoflow, що стоїть біля його витоків.

Купити електрогенератори Ecoflow

Що таке генератор у поданні середньостатистичного обивателя? Це велика "коробка", що видає запах палива і нестерпний шум під час роботи. Електрогенератор фірми Ecoflow зруйнує стереотипи, що склалися.
  • Відносно легкий, компактний та ергономічний. З перенесенням цього пристрою впорається середньостатистична людина.
  •  Має на борту вбудований акумулятор. Є величезним плюсом, тому що при нетривалих відключеннях електрики не потрібно буде запускати сам генератор, заощаджуючи паливо. Двигун пристрою буде запускатися при певній кількості заряду, що залишився в батареї.
  • Є частиною системи аварійного електропостачання виробника Ecoflow. Наприклад, на стартовому рівні можна придбати генератор, потім додаткову зарядну станцію, а після цього доповнити сонячною панеллю. Дані пристрої будуть максимально інтегровані між собою та доповнюватимуть один одного. З кожним придбаним продуктом Ecoflow ваша енергонезалежність лише зростатиме.
  • Запуск генератора у різний спосіб. У пристрої є звичний кікстартер, любителі фізичних навантажень обов'язково оцінять. Також можна запустити пристрій за допомогою натискання кнопки на лицьовій панелі або відкривши програму Ecoflow.
Як бачите, це дуже універсальний пристрій, який стоїть на порядок вище за типові електрогенератори.

Акумуляторна батарея Ecoflow за доступною ціною

Зарядні акумуляторні станції виробника Ecoflow можуть використовуватися як самостійні пристрої. При необхідності можуть доповнюватись іншими компонентами автономної електроенергетики від цього бренду. Ідеально підійдуть для використання у квартирах, тому що не виділяють продукти згоряння палива на відміну від електрогенераторів та абсолютно безшумні. У звичайному режимі пристрій стежить за зарядом вбудованого акумулятора, а при відключенні зовнішнього енергопостачання автономна станція готова віддавати накопичений заряд. Як і вся продукція Ecoflow, дозволяє підключатися до пристрою за допомогою спеціальної програми та вести моніторинг та керування станції віддалено.

Сонячні панелі Ecoflow купити в Svetum

У лінійці цього виробника представлений широкий асортимент сонячних панелей для будь-яких потреб. Ідеально підійдуть при побудові екологічно чистої автономної енергосистеми у приватних будинках. Працює у зв'язці із зарядною станцією, яка є свого роду буфером, між електроприладами та сонячною панеллю. Також пристрій буде знахідкою під час подорожей, з цими панелями можна буде забути про проблему зарядки вашого гаджета. Сучасні технології виготовлення монокристалічних елементів дозволяють досягти високих показників ККД і окупності. Як бачите, продукція фірми Ecoflow повністю виправдовує кожну вкладену суму, адже незалежність безцінна.