Виробник Jackery позиціонує себе як бренд, що дбає про екологію і борець із забрудненнями нашої планети. Має багаторічний досвід у сфері автономної енергетики та є локомотивом у світі зеленої енергетики. Бренд Jackery спеціалізується на виробництві сонячних панелей та зарядних станцій до них. У стартовому варіанті достатньо придбати акумулюючу частину, особливо це буде корисним у квартирах. Такий прилад служитиме у вигляді аварійного джерела живлення та накопичуватиме електроенергію з домашньої мережі. Повна автономність досягається шляхом додавання зарядної станції сонячної панелі Jackery. Дана зв'язка допоможе обходитися без зовнішнього живлення тривалий час, а додавання до зв'язки додаткових зарядних станцій дозволить взагалі відмовитись від нього відмовитися. При цьому покупець робить свій внесок у збереженні сприятливої ​​екології нашої планети.

Купити сонячну панель Jackery у Харкові

Сонячні елементи є невід'ємною складовою для побудови екологічно чистої електростанції. Залежно від практичної потреби, панелі можуть бути різної потужності та розмірів. Наприклад, якщо людина потребує автономної зарядки смартфона, планшета, повербанка і т.д., то існують компактні рішення, що поміщаються в похідну сумку. Для забезпечення електроживленням пристроїв з підвищеним споживанням енергії, наприклад, холодильник, комп'ютер, телевізор і т.д., необхідні габаритні сонячні панелі. Виробник Jackery врахував цей аспект і створив потужні монокристалічні елементи, які складаються у розмір середньостатистичної валізи. Наприклад, найпотужніша сонячна панель цього бренду SolarSaga 200×6 у зібраному стані має ручки для переносу і займає всього 540 x 615 x 40 мм вільного простору. Такий варіант легко брати на природу та не відмовляти собі в енергоспоживання.

Портативна електростанція Jackery Svetum за доступною ціною

Вищезгадані сонячні панелі – це чудовий спосіб наблизитися до енергетичної незалежності. Але слід враховувати, для повноцінної експлуатації монокристалічних елементів необхідно подбати про накопичення заряду сонячної енергії. Це нетривіальне завдання для звичайного обивателя. Для цього потрібно трохи розбиратися в електроніці та мікросхемотехніці. Зазвичай продаються готові модулі, щоб полегшити процес збирання своєї сонячної станції. Ці рішення підійдуть для організації автономного енергозабезпечення в приватних будинках, оскільки подібні схеми позбавлені мобільності та зручності при перенесенні. Виробник Jackery спеціально розробив зарядні станції, позбавлені всіх мінусів стаціонарних рішень. Сонячні панелі та автономні акумуляторні системи максимально інтегровані між собою. Достатньо приєднати один провід від монокристалічних елементів до зарядної станції і ми отримуємо компактний та екологічно чистий генератор електроенергії. А потужності топової акумуляторної установки EXPLORER 2000 Pro вистачить для роботи середнього з енергоспоживання комп'ютера протягом 30 годин.

Чому варто купити електрогенератори Jackery у нас

Інтернет-магазин Светум надає гарантію на якість та справжність продукції Jackery, тому що ми працюємо безпосередньо з офіційними дистриб'юторами цієї продукції. Отже виключено фактор придбання підробленого товару. За потреби, менеджери магазину, проведуть експертну оцінку ваших потреб і підбере найкращий за співвідношенням ціна-якість товар. Купуйте продукцію Jackery, зробіть свій внесок у енергонезалежність та збереження екології.